Blog

daireboyamafiyatlari

İstanbul Boya Badana Sektörü İçin Ev Boyama Hizmeti

İstanbul boya badana sektöründe oldukça büyük iş hacmine sahip bir ilimizdir. 16 milyonu aşkın ve giderek artan nüfusu dolayısıyla konut sayısı da bir hayli fazladır. Bu nedenle ev boyama ve boya badana ile ilgili her türlü işe çok fazla ihtiyaç durumu mevcuttur. İstanbul boya badana ustaları da bu ihtiyacın farkında olarak her ihtiyaca en kaliteli şekilde cevap verebilmek için kendilerini her daim geliştirmekte ve büyük özveri ile çalışmaktadırlar. Alanında en başarılı ve uzman ustayı seçebilmek için ise çeşitli detayları bilmek ve o şekilde bir değerlendirmeden sonra seçim  yapmak en doğrusudur. Bunlara kısaca değineceğiz.

Alanında uzman bir usta seçiminde dikkat edilmesi gereken kriterler nelerdir?

Boya badana ustanızı seçerken özellikle ustanın daire boyama öncesi neler yaptığını ve boyamada dikkat ettiği hususları bilmekte yarar vardır. Bir boya badana ustası işe başlamadan önce boyama yapacağı yeri gezerek bir analiz yapmalıdır. Evin duvarlarının boyası, duvarlarda duvar kağıdı olup olmaması , evin metrekaresi incelenerek ev boyama öncesi bir iş planı oluştulmalıdır. Sonrasında müşterinin uygun olduğu sözleşilen tarihte işe başlanmalı ve belirtilen süre içinde iş bitirilerek müşteriye teslim edilmelidir. Boya badana esnasında ise boya badana ustası büyük titizlik göstererek çalışmalı, boyamanın gerektirdiği tüm inceliklere dikkat ederek çalışmalıdır. Kaliteli boya ve boya malzemesi kullanımı da bir o kadar büyük önem taşımaktadır. Kullanılan boyanın kaliteli olup olmadığını da mutlaka bilmelisiniz.

İstanbul boya badana ustaları fiyat belirlerken yukarıda bahsetmiş olduğumuz bu özelliklere dikkat ederek piyasa ortalamasına paralel bir fiyat çıkarırlar. Burada müşterinin dikkat ettiği en önemli hususun uygun fiyat olduğu gerçeği yaygın olsa da unutulmaması gerekenin  kaliteli bir hizmet karşılığı hak edilen doğru  fiyatla en uygun hizmeti almak olmalıdır.

Umuyoruz ki bu kısa yazımızda sizlere yol gösterici olabilmiş ve boya badana sektörüne dair bir ipucu verebilmişizdir. Hayalinizde ki evinize kavuşabilmeniz ve en memnun şekilde aradığınız boya badana ustanızı bulabilmeniz dileğiyle.

Leave a comment

three × 5 =